اخبارنمایشگاه صنعت پخش
   

ششمین کنفرانس و نمایشگاه صنعت پخش

 

انجمن ملی صنعت پخش ایران برای موفقیت اعضای خود در بازار رقابتی و تبدیل شدن انجمن به یکی از بزرگ ترین نهادهای غیر دولتی، رویکردی فعال در زمینه افزایش سطح دانش حرفه ای و استفاده از پژوهش های علمی دارد، بدیهی است تعامل با تمام بازیگران تاثیرگذار این عرصه در رخدادی ملی به تحقق این اهداف و چشم اندازها کمک شایانی خواهد نمود.
نمایشگاه ایران بیوتی
   

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین

 

در تاریخ 29 فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی رویدادی بسیار جذاب ایران بیوتی به همت شرکت سامع پاد نوین برگزار گردید که از سال ۱۳۸۱ در حال فعالیت است. این نمایشگاه در فضایی به اندازه ۶۵ هزار متر برگزار شد. از آن‌ جایی که ایران در حوزه آرایشی، کشور نخست در منطقه است، وجود چنین رویداد‌هایی ...
نمایشگاه صنعت پخش
   

پنجمین کنفرانس و اولین نمایشگاه صنعت پخش

 

در تاریخ 19 اردیبهشت 1402 در جزیره زیبای کیش رویدادی بسیار جذاب به وقوع پیوست. پس از گذشت حدود 2 سال پنجمین کنفرانس بین المللی صنعت پخش در سالن همایش های جزیره کیش برگزار شد.این کنفرانس یک تفاوت عمده با کنفرانس های گذشته داشت ...
انجمن پخش ایران

حضور شرکت ساپ در انجمن شرکت های پخش

در تاریخ 25 بهمن 1401 پنجمین جلسه کمیته آی تی انجمن پخش به ریاست جناب آقای خزرایی در سالن جلسات شرکت قاسم ایران تشکیل گردید.

در این جلسه شرکت ساپ به معرفی پکیج نرم افزار ERP مختص تولید کنندگان مواد غذایی، دارویی و شرکت های پخش مویرگی پرداخت.


امریه سربازی

امریه سربازی در شرکت دانش بنیان

شرکت سامانه اندیشمند پگاه به عنوان یک شرکت دانش بنیان در تولید نرم افزار ERP،از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی کامپیوتر – نرم افزار و آشنا به برنامه نویسی، جهت بهره گیری از تسهیلات خدمت سربازی برای دریافت "امریه خدمتی در شرکت های دانش بنیان" دعوت به عمل می آورد.